معرفی باشگاه گردش پژوهان (علم گردشگری)

clubpn

چرا باشگاه؟

علم گردشگری، همزمان با جشن خردادگان (گرامیداشت رسایی و کمال) با هدف توسعه طیف خدمات قابل ارائه به کاربران عزیز، ایجاد زمینه جهت گردهم آوردن اندیشمندان و علاقمندان گردشگری و نیز توسعه بستر علمی گردشگری در کشور اقدام به ایجاد باشگاه گردش پژوهان گردشگری نموده است. امیدواریم با توسعه خدمات بمرور زمینه هم اندیشی شما عزیزان را فراهم آوریم.

مخاطب ما کیست؟

برخی از کاربران صرفاً نیاز به بازدید از بخش های عمومی پورتال را دارند. برخی با ثبت نام به خرید کتب الکترونیکی ما نیز می پردازند. در این بخش، مخاطبان ما و یا به عبارتی گردش پژوهان پس از ثبت نام اولیه، خدماتی فراتر را دریافت خواهند نمود.

چگونه به عضویت باشگاه درآیید؟

با استفاده از راهنمایی های موجود در منوهای سمت راست نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. ضمناً می توانید هرگونه نظرات خود را از طریق فرم ذیل به اطلاع ما برسانید.

{jcomments on}

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب