"بهمن 90: نخستين طرح ملي "گردشگران دوچرخه سوار

 

نخستين طرح ملي "گردشگران دوچرخه سوار" در بين دانشگاهيان سراسر كشور توسط مركز گردشگري علمي – فرهنگي دانشجويان ايران برگزار مي گردد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران( istta )- نخستین طرح ملی دانشجویی "دوچرخه­ سواران گردشگر" با هدف گسترش فرهنگ دوچرخه­ سواری و گردشگری در میان دانشجویان کشور و برقراری پیوند دانشجویان با فرهنگ مردم جای جای ایران بزرگ و سایر نقاط دنیا (ترجيحا كشورهاي عضو اكو) برگزار می شود.

در كنار وسايل نقليه چون اتومبيل،‌ هواپيما و كشتي كه براي گردشگري مورد استفاده اند،‌ وسيله گردشگري مي تواند دوچرخه باشد كه گردشگر دوچرخه را با توان و نيروي جسمي اش به حركت در مي آورد و با محيط پيرامون از نزديك رابطه برقرار مي كند و همه چيز را به نحو شايسته اي مي آموزد و سرانجام دستاوردهاي ارزنده اي كسب مي كند كه در سفر با وسايل ديگر نقليه به آن تجارب دست نخواهد يافت.

گروه­هاي دانشجويي و دانشجويان علاقه مند به سفر با دوچرخه مي توانند، ضمن پركردن فرم ثبت نام موجود در سایت، آن را به ایمیل دبيرخانه جشنواره به نشاني این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید r ارسال و یا به شماره 66491586-021 فکس نمایند.

دبيرخانه جشنواره از تمامي دانشجويان و گروههاي دانشجويي فعال مرتبط تقاضا دارد تا در صورت تمايل تا پايان 15 اسفند 1390 نسبت به ثبت نام براي حضور در اين طرح اقدام نمايند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 66491222-021 و 66491136-021 تماس حاصل فرمایند.
ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب