دومین کنفرانس ملی مخاطرات محیط زیست زاگرس

دومین کنفرانس ملی مخاطرات محیط زیست زاگرس با نگاه ویژه به راهبردهای مدیریت و برنامه ریزی کنترل مخاطرات محیط زیست منطقه ارزشمند زاگرس چهاردهم اسفند ماه سال جاری در مرکز استان لرستان توسط انجمن مردم نهاد مهندسین محیط زیست زاگرس لرستان برگزار خواهد شد.

بدینوسیله از تمامی اساتید،پژوهشگران،مدیران،دانشجویان و کنشگران عرصه محیط زیست و منابع طبیعی دعوت می گردد تا با هدف هم اندیشی بهینه در راستای کاهش مخاطرات پیش روی محیط زیست زاگرس در این کنفرانس حضور بهم رسانند.برای حضور در کنفرانس نیازی به ثبت نام و واریز هزینه نیست.

برای ارسال اصل مقالات نیازی به ثبت نام نبوده و پژوهشگران گرامی می توانند بر اساس فرمت نگارش تعیین شده،اصل مقالات خود را به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند؛بعد از دریافت مقاله توسط دبیرخانه کنفرانس " کد پیگیری مقاله " برای نویسنده مسئول ارسال می شود؛ نتیجه داوری هر مقاله نیز تا بیست روز بعد از دریافت به نویسنده مسئول از طریق ایمیل اعلام خواهد شد.

taghvim2015

لازم به ذکر است که تنها از مقالات برتری که راهبرد صحیح مدیریت و برنامه ریزی کنترل مخاطرات محیط زیست زاگرس را در حوزه هایی همچون " تنوع زیستی / جنگلها / منابع آب و خاک / توسعه پایدار / اقتصاد جوامع محلی / آموزش و برنامه ریزی و مشکلات محیط زیست انسانی " لحاظ کرده باشند،اگر بعد از دو بار داوری و سنجش مورد تایید نهایی کمیته علمی کنفرانس قرار بگیرند،به صورت محدود دعوت به سخنرانی شده و سایر مقالاتی که مورد تایید علمی قرار بگیرند به صورت عادی پذیرش خواهند شد.این کنفرانس از مقالات مرتبط با چالش های روز محیط زیست کشور نیز استقبال کرده و در چرخه داوری قرار می دهد.

لازم به ذکر است که سخنران کلیدی این کنفرانس جناب آقای دکتر مجید مخدوم چهره شناخته شده حوزه محیط زیست کشور می باشند که علاقه مندان می توانند در روز برگزاری کنفرانس از سخنان ایشان استفاده نمایند.

علاقه مندان می توانند تا دهم بهمن ماه سال جاری بر اساس محورهای از پیش تعیین شده و فرمت نگارش مقالات،پژوهش های ارزشمند خود را برای دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند؛برای کسب اطلاعت بیشتر جهت ارسال اصل مقاله به این قسمت مراجعه نمایید و یا با ایمیل رسمی کنفرانس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   در ارتباط باشید.

تمامی مقالات تایید شده در این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل،مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

 

website: http://cez92.ir/

Poster co zagros 5 march 2015

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب