ارسال پیامک در آینده

ارسال پیامک تکی و گروهی در آیند: شما می خواهید اس ام اس هایی را در روز سه شنبه سه ماه آینده ، ساعت 11:30 صبح به شخصی یا اشخاصی ارسال نمایید ،ريال نگران نباشید .پنل ارسال اس ام اس به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد ، با یک تیک ساده شما می توانید به سادگی پیامک هایی را برای ارسال در آینده آماده نمایید . سامانه پیام کوتاه ، موتور زمان بند همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما ، همیشه فعال خواهد بود حتی برای زمانی که شما دسترسی به سیستم ندارید.

ارسال اس ام اس به صورت دوره ای: از امکانات ویژه پنل ارسال اس ام اس، ارسال پیامک به صورت دوره ای می باشد .بدین صورت که پیام های شما به صورت اتوماتیک در بازه های زمانی دقیقه ای ، ساعتی ، روزانه ، ماهانه ارسال خواهد شد . به عنوان مثال بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط ، پیامی جهت اعلام این مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

ارسال پیامک در سر رسید تولد: این ویژگی از پنل ارسال sms این امکان را به شما میدهد تا سیستم به صورت اتوماتیک در سررسید تولد مخاطبین وارد شده در دفتر تلفن ، پیام تبریک ارسال نمایید. بدین منظور باید در دفترچه تلفن خود ، تاریخ تولد مخاطبین حتما وارد شده باشد.

ارسال sms از قالب متن پویا: این امکان در جهت ارسال پیام با متن پویا در زمان دلخواه طراحی شده است . بدین صورت که می توان قالب متنی آماده نمود و برای گروه دلخواه تنظیم نمایید تا متن شما به صورت پویا با قالبی متفاوت ارسال شود. همچنین از قالب متن تعریف شده می توان در منشی پویا نیز استفاده نمود و در صورت ارسال کلمات کلیدی از سوی کاربر ، پیام ارسالی در قالب پویا از سوی سیستم برگشت شود.

ارسال پیامک از لیست: یکی از امکانات منحصر به فرد خدمات پیام کوتاه ارسال پیام از لیست می باشد . بدین صورت که لیست تعریف شده در قسمت مدیریت لیست ها را جهت ارسال پیام ، به سیستم معرفی می نمایید . به عنوان مثال شرکت بیمه لیستی تعریف می نماید که شامل فیلد های نام ، نام خانوادگی ، تاریخ غیر فعال شدن بیمه نامه و شماره بیمه نامه می باشد . حال سیستم به صورت اتوماتیک در سر رسید انقضا بیمه نامه ها متنی به شکل زیر را برای مخاطبین پیامک ارسال می نماید :

آقای علی احمدی ، بیمه نامه شما به شماره 144771307 در تاریخ 15/3/1391 به اتمام می رسد . لطفا جهت تمدید ، اقدامات لازم را به عمل آورید . با تشکر

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب