دفتر تلفن

سرویس ارسال اس ام اس دارای یک دفتر چه تلفن پیشرفته می باشد که تمام انتظارات شما را از یک دفترچه تلفن برآورده می کند. در دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس امکان دسته بندی مخاطبان در قالب گروه های مختلف فراهم است . تعداد گروهها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نامحدود است و هر مخاطب می تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد و نیز برای ذخیره سازی گروهی اطلاعات مخاطبان ، امکان وارد کردن اطلاعات از طریق فایل اکسل وجود دارد و اطلاعات موجود در دفترچه تلفن نیز در هر زمان قابل استخراج در قالب فایل اکسل و چاپ می باشد .

همچنین امکان افزودن شماره های لیستی در دفترچه تلفن را به شما می دهد که در این روش نیازی به وارد کردن مشخصات کامل برای ثبت یک عضو در گروه نیست و فقط با وارد کردن شماره موبایل می توان اعضای گروه را تعریف کرد . یکی دیگر از امکانات دفترچه تلفن سایت ارسال اس ام اس  ، افزودن شماره های تصادفی می باشد که در این روش به شما این امکان را می دهد که به صورت رندوم یا اتوماتیک از بین دو شماره یا پیش شماره های متفاوت ، تعدادی شماره را به دست آورده و به شماره های مخاطبین ارسال پیام کوتاه داشته باشید.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

مسابقه پیامکی: ابزار برگزاری مسابقه سایت ارسال اس ام اس ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد .امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها.امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده ، نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند . برگزاری مسابقه پیامکی مانندبرنامه های تلویزیونی و ...با قابلیت خودکار قرعه کشی بین پاسخ های صحیح شرکت کنندگان می باشد که این منو نیاز به خرید شماره اختصاصی دارد.

 مسابقه پیشرفته : این امکان به درخواست واحد های مرتبط با آموزش و پرورش جهت انجام مسابقات مدارس بین دانش آموزان طراحی گردیده است . در این سیستم ابتدا باید تعدادی کد محرمانه در سیستم ایجاد نمود . دانش آموزان با ارسال کد محرمانه به همراه اطلاعات شخصی خود در سیستم ثبت نام می نمایند و شما قابلیت مشاهده لیست ثبت نام کنندگان را دارا می باشید .

در این روش کاربر شما امکان شرکت در چندین مسابقه را فقط با ارسال یک پیام کوتاه دارا می باشد . بدین صورت که شما جواب سوال را در سیستم مشخص می نمایید . به عنوان مثال عدد 12432 نشان دهنده این مطلب می باشد که گزینه 1 جواب سوال اول ، گزینه 2 جواب سوال دوم ، گزینه 4 جواب سوال 3 ، گزینه 3 جواب سوال 4 و گزینه 2 جواب سوال 5 می باشد . ضمنا قابلیت قرار دادن نمره مثبت و منفی به جوابهای صحیح و یا اشتباه نیز وجود دارد . به طور مثال اگر پاسخی صحیح باشد 3 نمره مثبت و پاسخی اشتباه باشد 1 نمره منفی لحاظ گردد . قابلیت ارسال پاسخ در مراحل مختلف با در نظر گرفتن مجموع امتیازات نیز موجود می باشد .

 نظر سنجی پیامکی: یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد خدمات ارسال اس ام اس، تعریف بی نهایت نظر سنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند ، جمع آوری آرا ، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده ، نمایش نموداری نتایج ، امکان قرعه کشی چند گانه میان شرکت کنندگان ، همچنین می توانید میزان رضایت مشتریان خود را از خدمت خود ارزیابی کنید. اینها گوشه هایی از ویژگیهای این ابزار پیشرفته است.

منشی پیامکی

منشی پیامک: منشی پیامک سامانه برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است . چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند ، منشی پیامکی می تواند به ازای هر یک از شماره های مجازی ، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن منشی داشته باشد.

منشی ساده: با دریافت کد ارسالی از سوی گوشی ، پیام مناسب را به صورت اتوماتیک ارسال می نماید . به عنوان مثال برای پنل تعریف می کنید که در صورت دریافت عدد یک از سوی گوشی ، تعرفه قیمتها  ، عدد 2 تاریخ جلسه و عدد3 لیست نمایندگان را به همان شماره ارسال نماید و سامانه با توجه به تنظیمات، این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

منشی پشرفته: این سیستم برای کلیه اصناف و مشاغل کاربرد دارد . به عنوان مثال مشتری جهت تست اصل بودن جنس خریداری شده ، شماره سریال درج شده  روی محصول را برای پنل ارسال می کند و در صورت صحیح بودن شماره سریال ، پیام تایید برای وی ارسال می گردد و یا در سیستم دانشجویی و دانش آموزی و یا سیستم پرسنلی یک شرکت ، شخص با ارسال کد دانشجویی یا پرسنلی خود به پنل ، پیامکی را به صورت خودکار دریافت می کند که حاوی اطلاعات تعریف شده می باشد و کاربردهای دیگر که بسته به نوع فعالیت شما ، قابل تعریف در سیستم منشی پیشرفته می باشد.

منشی پویا: یکی دیگر از امکانات منشی پیامکی سامانه ارسال اس ام اس ، منشی پویا می باشد که در این بخش از سامانه مشخص می کنید که کلمه کلیدی با کدام فیلد از لیست ما تطبیق داده شده و پاسخ منشی تحت قالب انتخاب شده ، ارسال می شود.

منشی چند بخشی:   توسط این سرویس شما می توانید منشی تعریف نمایید و امکان اضافه نمودن بی نهایت پاسخ در قالب پیام های جداگانه برای آن در نظر بگیرید . به عنوان مثال در صورتی که کاربر عدد 1 را به خط اختصاصی شما پیامک نمود ، 3 اس ام اس جداگانه برای فرد ارسال گردد .  برای دسترسی به این امکان از منو منشی گزینه ایجاد منشی جدید را انتخاب نمایید ، سپس متن پیام را بر روی گزینه چند بخشی قرار دهید و با کلیک بر روی دکمه افزودن به پیام های خود اضافه نمایید.

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب