مسابقه و نظرسنجی پیامکی

مسابقه پیامکی: ابزار برگزاری مسابقه سایت ارسال اس ام اس ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد .امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها.امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده ، نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند . برگزاری مسابقه پیامکی مانندبرنامه های تلویزیونی و ...با قابلیت خودکار قرعه کشی بین پاسخ های صحیح شرکت کنندگان می باشد که این منو نیاز به خرید شماره اختصاصی دارد.

 مسابقه پیشرفته : این امکان به درخواست واحد های مرتبط با آموزش و پرورش جهت انجام مسابقات مدارس بین دانش آموزان طراحی گردیده است . در این سیستم ابتدا باید تعدادی کد محرمانه در سیستم ایجاد نمود . دانش آموزان با ارسال کد محرمانه به همراه اطلاعات شخصی خود در سیستم ثبت نام می نمایند و شما قابلیت مشاهده لیست ثبت نام کنندگان را دارا می باشید .

در این روش کاربر شما امکان شرکت در چندین مسابقه را فقط با ارسال یک پیام کوتاه دارا می باشد . بدین صورت که شما جواب سوال را در سیستم مشخص می نمایید . به عنوان مثال عدد 12432 نشان دهنده این مطلب می باشد که گزینه 1 جواب سوال اول ، گزینه 2 جواب سوال دوم ، گزینه 4 جواب سوال 3 ، گزینه 3 جواب سوال 4 و گزینه 2 جواب سوال 5 می باشد . ضمنا قابلیت قرار دادن نمره مثبت و منفی به جوابهای صحیح و یا اشتباه نیز وجود دارد . به طور مثال اگر پاسخی صحیح باشد 3 نمره مثبت و پاسخی اشتباه باشد 1 نمره منفی لحاظ گردد . قابلیت ارسال پاسخ در مراحل مختلف با در نظر گرفتن مجموع امتیازات نیز موجود می باشد .

 نظر سنجی پیامکی: یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد خدمات ارسال اس ام اس، تعریف بی نهایت نظر سنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند ، جمع آوری آرا ، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده ، نمایش نموداری نتایج ، امکان قرعه کشی چند گانه میان شرکت کنندگان ، همچنین می توانید میزان رضایت مشتریان خود را از خدمت خود ارزیابی کنید. اینها گوشه هایی از ویژگیهای این ابزار پیشرفته است.

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب