ارسال پیام انبوه منطقه ای

 ارسال اس ام اس منطقه ای ( ارسال به کد پستی : سامانه پیام کوتاه، نرم افزاری توانمند جهت ارسال sms به منطقه پستی مورد نظر بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار و تجهیزات جانبی می باشد و تنها با استفاده از این سامانه و اتصال به شبکه اینترنت ، از تعداد شماره های فعال ساکن در منطقه پستی مورد نظر از طریق 4 رقم اول کد پستی منطقه مطلع می شوید. مزیت استفاده از این ویژگی پرتال اس ام اس این است که با داشتن آدرس یا قسمتی از آدرس ، کد پستی مورد نظر خود را یافته و به شماره هایی که با کد پستی مد نظر شما ثبت شده اند ، اس ام اس بفرستید و یا می توانید به منطقه یا مناطق اطراف خود ، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک به شماره های فعال یک پیش شماره: ابزار ارسال پیامک به شماره هایی از یک پیش شماره خاص مثلا 912 یا 913113 در سامانه ارسال sms استفاده می شود . این ابزار می تواند شماره ها را به تعداد دلخواه کاربر و به صورت تصادفی یا ترتیبی آماده کرده و پیامک را به آنها ارسال نمایید.

 ارسال پیام کوتاه به شهر یا استان: سامانه ارسال اس ام اس این امکان را به شما می دهد تا به شهر یا استان مورد نظر خودبه تفکیک شماره های دائمی یا اعتباری ارسال اس ام اس انجام دهید . درخواست ارسال اس ام اس به شهر یا استان به صورت آن لاین در پرتال مخابرات ثبت و آماده ارسال می گردد. کلیه ارسال های انبوه به همراه تایید مکتوب با مهر اپراتور شرکت ارتباطات سیار جهت کسب اطمینان بیشتر برای مشتری می باشد.

استان و شهرهای تحت پوشش

سامانه ارسال اس ام اس این امکان را به شما می دهد تا به کلیه شهرهای در تمامی استانهای کشور به تفکیک شماره های دائمی یا اعتباری ارسال اس ام اس انجام دهید . درخواست ارسال اس ام اس به استان مربوطه به صورت آن لاین در پرتال مخابرات ثبت و آماده ارسال می گردد. کلیه ارسال های انبوه به همراه تایید مکتوب با مهر اپراتور شرکت ارتباطات سیار جهت کسب اطمینان بیشتر برای مشتری می باشد.

توجه1: امکان ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی 10 رقمی تهران و مشهد، شیراز ، مازندران، گیلان، یزد و البرز، آذربایجان شرقی و کد پستی 5 رقمی اصفهان و ... به سیستم اضافه گردید . این درخواست به صورت لحظه ای در سیستم اجرا می گردد و نیازی به تایید کردن مخابرات جهت ارسال ندارد. امکان تفکیک شماره های منطقه ای که کد پستی آن را وارد نموده اید نیز بر اساس پیش شماره با در نظر گرفتن هر دو شرط وجود دارد .

توجه2: جهت دریافت کد پستی کلیه شهرهای کشور و استفاده در سامانه بر روی ادامه مطلب کلیک فرمایید... ادامه مطلب

ثبت آن لاین پیامک منطقه ای

از امکانات اولیه پنل SMS   امکان ارسال پیام به صورت منطقه ای و ارسال به شماره های فعال یک پیش شماره می باشد .در ابتدای سال 91 با همکاری اپراتور شرکت ارتباطات سیار این امکان فراهم گردیده است که درخواست شما به صورت آن لاین و بدون وقفه به سمت مخابرات ارسال گردد . زین پس درخواست های کاربران بدوه هیچ وقفه ای به سمت مخابرات ارسال می گردد و پیام شما پس از تایید واحد فروش مخابرات آماده ارسال می گردد .  لازم به ذکر است که این امکان نیز مانند سایر امکانات در پرتال نمایندگان به روز رسانی شده است و دیگر نمایندگان گرامی احتیاجی به ارسال فرم درخواست بالک ندارند .

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب