استان و شهرهای تحت پوشش

سامانه ارسال اس ام اس این امکان را به شما می دهد تا به کلیه شهرهای در تمامی استانهای کشور به تفکیک شماره های دائمی یا اعتباری ارسال اس ام اس انجام دهید . درخواست ارسال اس ام اس به استان مربوطه به صورت آن لاین در پرتال مخابرات ثبت و آماده ارسال می گردد. کلیه ارسال های انبوه به همراه تایید مکتوب با مهر اپراتور شرکت ارتباطات سیار جهت کسب اطمینان بیشتر برای مشتری می باشد.

توجه1: امکان ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی 10 رقمی تهران و مشهد، شیراز ، مازندران، گیلان، یزد و البرز، آذربایجان شرقی و کد پستی 5 رقمی اصفهان و ... به سیستم اضافه گردید . این درخواست به صورت لحظه ای در سیستم اجرا می گردد و نیازی به تایید کردن مخابرات جهت ارسال ندارد. امکان تفکیک شماره های منطقه ای که کد پستی آن را وارد نموده اید نیز بر اساس پیش شماره با در نظر گرفتن هر دو شرط وجود دارد .

توجه2: جهت دریافت کد پستی کلیه شهرهای کشور و استفاده در سامانه بر روی ادامه مطلب کلیک فرمایید... ادامه مطلب

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب