سرویس SMS برای OutLook2007 , SharePoint

 سرویس پیام کوتاه برای OutLook

یکی از امکانات منحصر به فرد که برای اولین بار در ایران پیاده شده است امکان ارتباط نرم افزار outlook   با سامانه های پیام رسان می باشد .  با استفاده از این امکان شما می توانید به contact  های خود در OutLook   پیامک ارسال نمایید . همچنین می توانید  Outlook را تنظیم کنید تا بمحض  فرا رسیدن زمان انجام یک Task و یا نزدیک شدن به یک قرار ملاقات شما را با ارسال SMS مطلع کند.

سرویس پیام کوتاه برای SharePoint

این امکان نیز از جمله امکانات پرتال اس ام اس است که این شرکت را از سایر شرکت ها متمایز نموده است . یکی از ویژگی های شیر پوینت قابلیت Alert پیشرفته است که به کاربر یا مدیر امکان می دهد با دریافت ایمیل از اتفاقات سیستم آگاه شود ، با استفاده از این سرویس شما می توانید Alert ها را علاوه بر ایمیل از طریق SMS نیز دریافت کنید  .

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب