وب سرویس چیست

نسخه جدید API وب سرویس ویژه استفاده برنامه نویسان

این روش از روشهای پیشرفته در انتقال پیامک به شمار می رود . این متد، ارسال و دریافت پیامک های فارسی ، لاتین و باینری با اندازه های متفاوت را دارا می باشد . برای برقراری ارتباط با API   می توانید از دو پروتکل HTTP بر روی پورت 80 ، و یا استفاده از پروتکل امن HTTPS   بر روی پورت 443 استفاده نمایید. با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود در سایت و یا نرم افزار خود از طریق ارتباط با سرورهای پیام کوتاه، پیامک با تنظیمات دلخواه خود ارسال نمایید .

برخی از امکانات به کار رفته در نسخه جدید در زیر آمده است :

1-      ارسال پیامک تکی

2-      ارسال پیامک گروهی

3-      ارسال پیامک تکی در آینده

4-      ارسال پیامک گروهی در آینده

5-      ارسال اس ام اس به صورت منطقه ای از طریق کد پستی

6-      ارسال اس ام اس به شماره های فعال شهر و یا استان مورد نظر خود

7-      ارسال اس ام اس به شماره های فعال پیش شماره دلخواه

8-      دریافت پیامک به صورت تکی

9-      دریافت پیامک به صورت بازه ای

10-   دریاف پیامک های نخوانده شده

11-   آگاهی از تعداد پیام های دریافتی

12-   آگاه از تعداد پیام های ارسالی

13-   آگاهی از وضعیت پیام های ارسالی (Delivery)

14-   مشاهده وضعیت پیامک های ارسالی در آینده

15-   دریافت موجودی پنل پیام کوتاه

 در نسخه جدید وب سرویس کلیه موارد جهت ارتباطی مناسب و سرعت ارسال و دریافت خوب رعایت شده است و همکاران گرامی نیز می توانند با استفاده از این امکان از تعرفه پیام کوتاه مناسب و سرعت بالا برخوردار شوند. جهت تست سرعت ارسال و امکانات قید شده بعد از ثبت نام در سایت با واحد فروش تماس حاصل نمایید تا این امکان را برای شما فعال نمایند . راهنمای کامل وب سرویس به همراه نمونه کد به زبان های مختلف در منوی دانلود ها آمده است.

 


شروع کار

برای استفاده از خدمات ارسال پیامک سیستم های پیام دهی به یک حساب کاربری در پنل ارسال پیامک و حداقل یک مسیر ارتباطی مشخص ( مثل اینترنت ) بین نرم افزار طراحی شده  خود و سرور پیام دهی نیاز خواهید داشت .

 گام اول – ایجاد یک حساب کاربری

در صورتیکه شما در حال حاضر دارای یک حساب کاربری هستید از این مرحله عبور کرده و به گام دوم بروید . در صورتیکه شما در حال حاضر فاقد حساب کاربری هستید ، می توانید برای گشایش حساب از طریق وب سایت سیستم های ارتباطی تماس حاصل فرمایید و از شرایط و مدارک لازم برای افتتاح حساب کاربری اطلاع حاصل نمایید.

پس از فعال شدن حساب کاربری ، شما یک نام کاربری (username) و کلمه عبور (password) و نام دامنه (domain) و یک یا چند شماره خواهید داشت  . هم اکنون با در اختیار داشتن اطلاعات ذکر شده شما می توانید به صفحه اختصاصی خود در سایت با آدرس فوق وارد شوید.

 گام دوم – شروع به کار با سرویس SOAP

سرویس SOAP IP از یکسری متد تشکیل شده است که هر یک برای منظوری خاص (ارسال پیامک ،دریافت وضعیت پیامک،دریافت میزان اعتبار باقیمانده و ..)طراحی شده اند . پس برای استفاده از SOAP کافیست که یکی از متدهای زیر را انتخاب نموده و پارامترهای مخصوص به آن متد را تنظیم نموده،سپس آن را از طزیق نرم افزار خود به آدرسی که از طریق ما دریافت خواهید نمودفراخوانی کنید.

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب