چرا پیامک گردشگری

 پیامک گردشگری:

از سال 1390 و با توجه به برون سپاری خدمات پیام کوتاه توسط ارتباطات سیار کار خود را در حوزه ارائه خدمات پیام کوتاه شروع نمود. وسعت شبکه فروش خدمات پیام کوتاه ما سراسر کشور را شامل می شود.

مشتریان ما سرمایه اصلی و پشتیبان همیشگی ما بوده و هستند . بزرگترین افتخار و ضمانت خدمات ما اعتماد و انتخاب مشتریان می باشد . ادعا نمیکنیم که بهترینیم . اما خرسندیم که بهترین ها ، ما را برگزیده اند. 

جهت میزبانی سیستم های پیام کوتاه خود از سرورهای اختصاصی با پهنای باند عالی و ضمانت 99/9 Uptime  استفاده می نماید . اکثریت جهت این امر از هاست های اشتراکی با کیفیت پایین جهت کاهش هزینه های خود استفاده می نمایند که این امر باعث کاهش راندمان سرویس آنها می گردد .

 از برترین زبان های برنامه نویسی و معماری های روز دنیا جهت پیاده سازی نرم افزار های ارسال اس ام اس خود استفاده می نماید . اکثریت ماژول های استفاده شده در قالب ویندوز سرویس بوده و ضمن کاهش ضریب خطا ، در کاهش منابع استفاده شده در سرور و افزایش سرعت تاثیر گزار است . حضوران کارشناسان برتر IT در زمینه پشتیبانی از خدمات پیام کوتاه این شرکت در گرایش های مختلف و بکارگیری از متخصصین برتر جهت پیاده سازی و برقراری امنیت حاصل ، گواه این مطلب می باشد .

 امکان مشاهده لحظه ای وضعیت پیامک های ارسالی و ارائه گزارش مکتوب با تایید مخابرات جهت صحت پیام های ارسالی منطقه ای

 امکان آموزش پنل ارسال اس ام اس به صورت حضوری در کلیه استان های کشور توسط دفاتر ، عاملان و نمایندگان فروش

  تمام سرویسها دارای گارانتی 10 روزه می باشد و مشتری در صورت عدم رضایت از کیفیت خدمات، تا 10 روز پس از خرید می تواند درخواست لغو خرید و استرداد وجه بنماید.

 هر چند بعنوان یک سرویس دهنده قیمت فاکتور اصلی ما نمی باشد اما در تعیین قیمتهای خدمات نیز دقت فراوان شده است و کلیه نرخ ها بصورت کاملا رقابتی تعریف گشته است

 ارائه خدمات پشتیبانی فنی از طریق تلفن و اینترنت به مشتریان

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب