سخن آغازین

 

با عرض سلام و وقت بخیر به همه دوستانی که به گردش پژوه پارسه به هر صورت ممکن کمک کرده، چه اطلاعات دریافت، و چه اطلاعات ارائه می کنند. این مجموعه در بخشهای مختلفی به تولید محتوا پرداخته، همچون منابع انسانی، بازاریابی، شناخت صنعت گردشگری و ..... . اما احساس کردم که مباحث بازاریابی و فروش که یک مبحث مهم و گسترده و به عبارتی الفبای توسعه همه کسب و کار ها می باشد در این مجموعه نیاز به توجه بیشتری دارد.

images

 

در این واحد مجموعه، هدف ارائه نکات تئوری و عملیاتی در مورد مباحث بازاریابی و فروش در صنایع مختلف می باشد و از شما دوستان عزیز خواهشمندم که نظرات خود را در مورد مطالبی که ارائه می شود بیان نموده و یک رابطه مبادلاتی اطلاعاتی را ایجاد نموده تا دیگر عزیزان نیز از دانش شما بهره مند شوند.

اینجانب مصطفی حاجی امینی به عنوان مسئول این واحد که فارغ التحصیل در زمینه بازرگانی و بازاریابی بوده و در زمینه بازاریابی و فروش در صنعت حمل و نقل بین المللی و صادرات و واردات و دیگر صنایع تجریه داشته، با ارائه مطالبی فعالیت خود را در این واحد شروع نموده و دوستان عزیز می توانند علاوه بر اظهار نظر در انتهای مطالب، از طریق همین صفحه با اینجانب در ارتباط باشند.

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب