هند - هند باورنکردنی

 

جلایر خلیل زاده، دانشجوی دکتری میهمان نوازی دانشگاه فلوریدای مرکزی

در مطالعه پيش رو تلاش شده است كه فيلم هاي تبليغاتي 9 كشور با فيلم هاي تبليغاتي ايراني مقايسه شوند تا كاستي ها مشخص گردد، بديهي است كه نظرات ابراز شده نظر شخصي نويسنده با توجه به حيطه تخصصي تحصيلي وي مي باشد و لزوما دال بر صحت يا نقصان نيست و برداشت هاي ديگر نيز همه مورد احترام بوده و شايسته تامل و مباحثه مي باشند، از اين رو از پيشنهادات شما از طریق فرم ذیل، نهايت استقبال را بعمل می آوریم. در اولین بخش، هند-هند باورنکردنی را مورد بررسی قرار داده و در روزهای آینده دیگر فیلم ها را با یکدیگر به تعامل خواهیم نشست.

 

هند-هند باور نكردني

مهمترين ويژگي كه در اين فيلم جلب توجه مي كند استفاده گسترده از رنگها و بخصوص رنگهاي شاد مي‌باشد، موسيقي استفاده شده در اين فيلم نيز هندي بوده و از نوع موسيقي با كلام انتخاب شده است . تركيبي از فستيوال ها و رقص ها و لباسهاي محلي و استفاده بسيار محدود از جلوه هاي ويژه در تمام مدت فيلم مشهود است. همچنين تاكيد بر تمدد اعصاب به خصوص در مورد عملكرد فردي كه مشغول ورزش و شمشير به دست در فضاي دلپذيري مشغول تمركز است و يا بانويي كه بر روي تخت ماساژ قرار دارد اين نقطه را به ذهن متبادر ميسازد كه مقصدي مناسب براي استراحت و تمدد اعصاب است . در فيلم از فيل بعنوان نماد هندوستان نيز استفاده شده است و در پايان شعار معروف و قديمي هند باور نكردني نيز ذكر مي شود ، به نظر مي رسد اين فيلم در زمان كوتاهي نسبتا بطور مطلوبي بخشي از جاذبه هاي هند را به تصوير كشيده است .

 

 

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب