استرالیا

 

 

استرالیا

 

بارز ترين ويژگي اين فيلم استفاده از سخنان و صداهاي متن خود فيلم است در تركيب با موسيقي عصر جديد ، فيلم با تعارف آبجو از سوي يك مرد استرالياي در يك بار و با لباس و كلاه مخصوص استراليايي ها آغاز مي شود ، ورزشهاي آبي از سوي يك دختر جوان در كنار ساحل و با شناي كنترل شده و بدور از خطر حمله كوسه يك پسر نوجوان ادامه مي يابد، به نظر تلاش در جلب گروههاي سني گوناگون با علايق گوناگون است . ضمنا حاشيه امنيتي براي يكي از خطرهاي معروف سواحل اين كشور كه همانا حمله كوسه سفيد است نيز ايجاد مي شود.

حضور كانگرو بعنوان نماد اين كشور در زمين گلف، غواصي، تاكسي هوايي-دريايي (هواپيمايي با قابليت نشست و پرواز روي آب) ، فستيوال غرق در نور معروف سيدني در شب ، شام در رستوران هاي رسمي و لوكس ، بومي هاي استراليايي در كنار يك بانوي امروزي و خوش آمدگويي يك بانوي زيباروي در كنار ساحل و در پايان فيلم همه و همه عواملي هستند كه هر فردي را مي توانند به سفر به اين مقصد ترغيب كنند كه با ذكر سايت اينترنتي و راههاي ارتباطي كار مشتري را راحت تر نيز ميسازد.

 

 

 

 

 

 

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب