نخستين سالنامه جامع گردشگري ايران در دست انتشار

نخستين سالنامه جامع گردشگري ايران با نام  گاهشمار گردشگري ايران (1389 هجري خورشيدي) با بيش از 400 صفحه اطلاعات جامع در خصوص گردشگري در دست انتشار است. اين سالنامه به صورت رنگي با بيش از 50 عكس اختصاصي و 331 عكس از جاذبه هاي طبيعي و تاريخي ايران و همچنين ارايه مسيرهاي گردشگري  همراه با كروكي اختصاصي آنها به عنوان پيشنهادهاي سفر در هر ماه عرضه خواهد شد.

در تمامي صفحات اين سالنامه ، يك جاذبه گردشگري با عكس و توضيحات كامل راجع به آن جاذبه معرفي شده است. اين جاذبه ها طيف وسيعي از جاذبه هاي تاريخي ،فرهنگي و طبيعي را در بر مي گيرد.

همچنين تمامي آيين ها، جشنها و رخدادهاي باستاني نيز درروزشمار اين سالنامه ذكر شده است. نگاهي به مفاهيم پايه در گردشگري علمي ،اصول توسعه پايدار در گردشگري و كدهاي اخلاقي در گردشگري از ديگر موارد ارايه شده توسط تهيه كنندگان اين گاهشمار است .

اين گاهشمار با نگرش علمي به گردشگري تمامي شاخه هاي اصلي گردشگري از جمله ،اكوتوريسم ، گردشگري فرهنگي ، گردشگري تجاري و زير شاخه هاي گردشگري از جمله گردشگري ورزشي، گردشگري صنعتي ، كوهنوردي ، بيابانگردي، دامنه نوردي، غارنوردي، گردشگري درماني، گردشگري مذهبي ، ديدار از آيين هاي نمايشي ، گردشگري شهري ،گردشگري نمايشگاهي و... را شامل مي شود.

اين سالنامه به همت موسسه فرهنگي هنري فاطر هنر و كانون تبليغاتي صحيفه نور و با نظارت كارشناسان متخصص حوزه گردشگري تهيه شده و براي تمامي دست اندركاران و علاقه مندان صنعت گردشگري ،هتلداري و صنايع وابسته مفيد است.علاقه مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت آن با شماره تلفن هاي 9 - 22264367 تماس بگيرند.


ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب