برندینگ استقراضی، هوای ابری خطوط هوایی در سال 93

 

مدتی پیش صحبت هایی در خصوص  ورود ناوگان هوایی قطر به عرصه پروازهای داخلی ایران مطرح شده بود که مجدداً با نزدیکی سیاستهای استراتژیک ایران با قطر، آزادسازی بلیت هواپیمای شرکتهای داخلی هوایی و در نهایت آزادسازی حامل های انرژی تحت قانون هدفمندی یارانه ها، مطرح شده و احتمال اجرایی شدنش ذهن بخشهای مختلف عرصه هوایی کشور را مشغول نموده است.

67569 332

 

تقابل شرکت هواپیمایی قطر با دارا بودن 94 فروند هواپیما، در مقابل 254 فروند هواپیمای کلیه خطوط ناوگان هوایی ایران با متوسط عمر بیش از 20 سال، خود مقوله ای قابل تأمل خواهد بود. گذشته از این امر، فازهای مختلف آزادسازی قیمت بلیت پروازهای داخلی شامل متنوع سازی، آزادسازی محدود و آزاد سازی کامل که خود با هدف بهبود فضای رقابتی و کیفیت پروازها و نیز اجرایی شدن مدیریت بازده در قیمت گذاری بلیت هاست، در روزهای آتی به وقوع خواهد پیوست و این امر نیز خود اهرمی بسیار نیرومند در تغییر فرصتها و تهدیدهای موجود در این بازار است.

{jcomments on}

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب