ثبت نام در باشگاه و شرایط

 

 نحوه ثبت نام:

 جهت عضویت در باشگاه، ابتدا از طریق لینک ذیل نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نموده و سپس با استفاده از نام کاربری و رمز عبود خود در باکس سمت راست وارد پورتال شده و مجدداً به این صفحه بازگردید (توجه: درصورتی که پیشتر فرم مذکور را تکمیل کرده اید نیاز به تکمیل مجدد نبوده و تنها با استفاده از نام کاربری خود وارد شوید):

لینک ثبت نام: کلیک نمایید

 پس از ثبت نام و ورود جهت پرداخت حق عضویت و دریافت مستند روش جستجوی ادبیات تحقیق، با یکی از کارتهای عضو شبکه شتاب و برخوردار از رمز دوم، نسبت به تکمیل فرآیند خرید ذیل اقدام نمایید:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هزینه ثبت نام در باشگاه: 22 هزارتومان بوده و با تکمیل فرآیند خرید ذیل مورد اقدام قرار می گیرد:

 Use Pasargad for payment
basket

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نحوه دریافت خدمات:

پس از طی این مرحله و تأیید اطلاعات هویتی، عضویت شما در باشگاه از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. شما می توایند کلیه خدمات مورد نیاز خود را از طریق پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره پیامک 3000705030 سفارش دهید. ارسال سفارشات شما طی 24 ساعت صورت خواهد پذیرفت.

شرایط و ضوابط کلی:

- بهرمندی از برخی خدمات نظیر تعامل با صاحب نظران و نیز دریافت مشاوره بر اساس تفاهم و موافقت اخلاقی اعضا بوده، لیکن هیچیک از اعضاء ملزم به حضور در چنین محافلی نمی باشند. ضمناً مباحث و تالارهای گفتگو می بایست به از طریق پست الکترونیک و یا فرم ذیل به دبیرخانه باشگاه ارسال گردد تا پس از آن نسبت به ایجاد تعاملات اقدام گردد.

- لغو عضویت توسط کاربر، می بایست بصورت مکتوب توسط پست الکترونیکی که با آن ثبت نامه نموده است، اعلام گردد. درصورت لغو عضویت، هزینه ثبت نام مسترد نخواهد شد.

{jcomments on} 

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب