نمایشگاه و همایش فرصتهای سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و صنعت گردشگری: آبان 1389

نمایشگاه و همایش فرصتهای سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و صنعت گردشگری: آبان 1389

ابتهال زندی:

نمايشگاه و همايش بين‌المللی «فرصت هاي سرمايه گذاري ، مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و صنعت گردشگري» 10 تا 12 آذر ماه سال جاری در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود. به گزارش ستاد خبری این نمایشگاه و همایش ، در رویداد سه روزه فوق که در مرکز نمايشگاه و همایش های بین المللی کیش و با حضور سرمایه گذاران داخلی و بین المللی برگزار می گردد فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی عرضه خواهد شد .


نمايشگاه و همايش بين‌المللی «فرصت هاي سرمايه گذاري ، مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و صنعت گردشگري» 10 تا 12 آذر ماه سال جاری در منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود .
به گزارش ستاد خبری این نمایشگاه و همایش ، در رویداد سه روزه فوق که در مرکز نمايشگاه و همایش های بین المللی کیش و با حضور سرمایه گذاران داخلی و بین المللی برگزار می گردد فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی عرضه خواهد شد .

این نمايشگاه و همايش بين‌المللي که به همت سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگری و مركز مناطق آزاد وويژه اقتصادي برگزار می شود و دبيرخانه آن در معاونت سرمايه گذاري و طرحهاي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري مستقر است. اين دوره همايش اهداف کلی خود را در جهت ایجاد بسترهاي مناسب براي حضور آحاد سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ایجاد فضای حمایتی، هدايتي و همبستگی در توسعه صنعت گردشگری و مناطق آزادو ويژه اقتصادي و همچنین برقراري شرايط و فضاي معرفی فرصت ها، بسته ها و پروژه هاي سرمايه گذاري دنبال میکند.

بررسي و ارائه آخرین دستاوردها و تجربیات موفق داخلی و خارجی در خصوص ابعاد مختلف سرمایه گذاری، تلاش در روان سازي و تعامل هر چه بيشتر ميان بخش دولتي و خصوصي، جلب و جذب حمايت و همكاري سرمايه گذاران علاقمند، نهادهاي تأمين مالي، شركت هاي سرمايه گذاري و ساير فعالان داخلي و بين المللي صنعت گردشگري و مناطق آزاد از دیگر اهداف نمایشگاه و همايش بين‌المللی فرصت هاي سرمايه گذاري، مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و صنعت گردشگري است .


بر اساس اين گزارش و به منظور معرفي و توجه بيشتر به سرمايه گذاري در زير ساختهاي گردشگري و مناطق آزاد ، نمايشگاهي از فعاليتها، ارائه دهندگان كالا و خدمات ، دستاوردها و ارائه فرصتهاي سرمايه گذاري توسط دست اندر كاران صنعت گردشگري ،‌مناطق آزاد و تشكلهاي بخش خصوصي ارائه ميگردد .
در نمایشگاه مذکور بسته هاي سرمايه گذاري با توجه به فرصت ها و قابليت هاي گردشگري و مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در اختيار سرمايه گذاران داخلی و خارجی و علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت www.investmentevent.ir مراجعه نماييد.
ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب