دیماه 90: فراخوان مقاله هشتمین همایش ملی خلیج فارس

دریافت پوستر همایش: کلیک نمایید

هشتمین دوره همایش ملی "خلیج فارس" به مناسبت روز ملی خلیج فارس با رویکرد علمی- تخصصی برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران ( ISTTA )- هشتمین همایش ملی خلیج فارس با دو رويكرد علمی و تخصصی و با هدف پاسداشت هویت تاریخی و شناخت ابعاد مختلف خلیج فارس در تاریخ 9 تا 12 اردیبهشت ماه 1391 مصادف با روز ملی خلیج فارس برگزار می گردد.

این همایش به منظور تحقق اهداف فرهنگي نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در جهت پاسداشت اركان هويتي ایران و شناخت و بررسي ابعاد اقتصادی، گردشگری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و تاریخی خليج­فارس، توسط مركز گردشگري علمي- فرهنگي دانشجويان ايران وابسته به جهاد دانشگاهي با سابقه برگزاري موفق هفت دوره همايش در 10-12 ارديبهشت 1391 برگزار می‌گردد. از اين رو، دبيرخانه همايش از تمامي علاقه­ مندان، انديشمندان، استادان، پژوهشگران و دانشجويان مطالعات حوزه­هاي مرتبط با خليج فارس كه در محورهاي همايش به صورت مبسوط آمده است، تقاضا دارد تا مطالعات و دستاوردهای علمی، نو و کاربردی خود را تا زمان معين شده به دبيرخانه همايش ارسال نمايند تا برايند نهايي و نتايج اين پ‍‍ژوهش­ها زمینه­ساز صلح و توسعه پایدار خلیج فارس و حفظ،  پاسداشت و تداوم فرهنگ و تمدن ايراني گردد و افق‌هاي نوين براي دستيابي به راه‌هاي مؤثر در توسعه همه جانبه خليج فارس بگشايد و راه­ حل­هاي مناسب به منظور رفع نگراني­هاي موجود فرهنگي،‌ سياسي، ‌اقتصادي و زيست محيطي در منطقه خليج فارس ارائه كند تا برنامه­ ريزان كشور با بهره­گیری از یافته­های علمی همایش موجبات پيشرفت و توسعه اين منطقه را بیش از پیش فراهم نمايند .

مهلت ارسال اصل مقالات 15 اسفندماه 1390 و اعلام نتایج داوری 30 اسفندماه 1390 می باشد و دریافت مقالات و ثبت نام تنها از طریق وب سایت همایش خلیج فارس امکانپذیر می باشد.

علاقه مندان می توانند براي دریافت فراخوان هشتمین همایش ملی خلیج فارس و كسب اطلاعات بيشتر به سايت های www.istta.ir   و   www.persiangulf-co.ir مراجعه كنند و يا با شماره ­ هاي 66491222- 66491136   تماس حاصل نمايند .  

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب