برگزاري همایش تخصصی انتظارات و الزامات صنعت گردشگری در تدوین برنامه ششم توسعه، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی

همایش تخصصی انتظارات و الزامات صنعت گردشگری در تدوین برنامه ششم توسعه، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور 7مهر در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود. دکتر ابراهیمبای سلامی ،مدیر عامل و دبیر انجمن علمی گردشگری ایران، با اعلام اين خبر در آستانه برنامه‌ریزی برای هفته  گردشگری گفت: باتوجه به اهمیت نقش مرجعیت علمی انجمن علمی گردشگری ایران و به کارگیری نظریه های تخصصی و ضرورت نظارت و پیگیری رویکرد کارشناسانه علمی و تجاری به صنعت گردشگری در تدوین برنامه ششم توسعه، این انجمن درنظر دارد همایش تخصصی انتظارات و الزامات صنعت گردشگری در تدوین برنامه ششم توسعه اقتصادی ،اجتماعی  و فرهنگی کشور  را به مناسبت هفته جهانی گردشگری روز دوشنبه 7مهر ماه برگزار کند.

دبیر اجرایی این همایش همچنین ازتمامی کارشناسان گردشگری و متخصصین تدوین برنامه های پنجساله توسعه کشور دعوت کرد تا در تدوین بخش گردشگری برنامه ششم توسعه انجمن را یاری رسانده و دراین همایش حضور یابند.گفتنی است 5 مهرماه مصادف با روز جهانی گردشگری اولین روز این هفته است.

thumbpic

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب