منشی پیامکی

منشی پیامک: منشی پیامک سامانه برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است . چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند ، منشی پیامکی می تواند به ازای هر یک از شماره های مجازی ، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن منشی داشته باشد.

منشی ساده: با دریافت کد ارسالی از سوی گوشی ، پیام مناسب را به صورت اتوماتیک ارسال می نماید . به عنوان مثال برای پنل تعریف می کنید که در صورت دریافت عدد یک از سوی گوشی ، تعرفه قیمتها  ، عدد 2 تاریخ جلسه و عدد3 لیست نمایندگان را به همان شماره ارسال نماید و سامانه با توجه به تنظیمات، این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

منشی پشرفته: این سیستم برای کلیه اصناف و مشاغل کاربرد دارد . به عنوان مثال مشتری جهت تست اصل بودن جنس خریداری شده ، شماره سریال درج شده  روی محصول را برای پنل ارسال می کند و در صورت صحیح بودن شماره سریال ، پیام تایید برای وی ارسال می گردد و یا در سیستم دانشجویی و دانش آموزی و یا سیستم پرسنلی یک شرکت ، شخص با ارسال کد دانشجویی یا پرسنلی خود به پنل ، پیامکی را به صورت خودکار دریافت می کند که حاوی اطلاعات تعریف شده می باشد و کاربردهای دیگر که بسته به نوع فعالیت شما ، قابل تعریف در سیستم منشی پیشرفته می باشد.

منشی پویا: یکی دیگر از امکانات منشی پیامکی سامانه ارسال اس ام اس ، منشی پویا می باشد که در این بخش از سامانه مشخص می کنید که کلمه کلیدی با کدام فیلد از لیست ما تطبیق داده شده و پاسخ منشی تحت قالب انتخاب شده ، ارسال می شود.

منشی چند بخشی:   توسط این سرویس شما می توانید منشی تعریف نمایید و امکان اضافه نمودن بی نهایت پاسخ در قالب پیام های جداگانه برای آن در نظر بگیرید . به عنوان مثال در صورتی که کاربر عدد 1 را به خط اختصاصی شما پیامک نمود ، 3 اس ام اس جداگانه برای فرد ارسال گردد .  برای دسترسی به این امکان از منو منشی گزینه ایجاد منشی جدید را انتخاب نمایید ، سپس متن پیام را بر روی گزینه چند بخشی قرار دهید و با کلیک بر روی دکمه افزودن به پیام های خود اضافه نمایید.

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب