کنترل پنل موبایل

کنترل پنل با موبایل: یکی دیگر از ویژگی های توانمند و منحصر به فرد سامانه ، ابزار انتقال پیام به موبایل است که یک نسخه از پیامک های ارسال شده به سامانه را به همراه شماره ارسال کننده آن پیام به موبایل های تعریف شده ارسال می نماید.بدین وسیله کاربر بدون مراجعه به سامانه می تواند از پیام های دریافت شده در سامانه اطلاع یابد.

موبایل اس ام اس: این ویژگی در سیستم ارسال اس ام اس به شما امکان را می دهد که نرم افزار ارسال پیامک خود را به صورت کامل با امکان نمایش تمام منوها در موبایل خود مشاهده نمایید . همچنین قابل توجه است که با توجه به طراحی و راه اندازی این ویژگی در سیستم پیام رسان ، به توانمندی و منحصر به فرد بودن این سامانه اطمینان پیدا خواهید کرد.

سرویس SMS برای OutLook2007 , SharePoint

 سرویس پیام کوتاه برای OutLook

یکی از امکانات منحصر به فرد که برای اولین بار در ایران پیاده شده است امکان ارتباط نرم افزار outlook   با سامانه های پیام رسان می باشد .  با استفاده از این امکان شما می توانید به contact  های خود در OutLook   پیامک ارسال نمایید . همچنین می توانید  Outlook را تنظیم کنید تا بمحض  فرا رسیدن زمان انجام یک Task و یا نزدیک شدن به یک قرار ملاقات شما را با ارسال SMS مطلع کند.

سرویس پیام کوتاه برای SharePoint

این امکان نیز از جمله امکانات پرتال اس ام اس است که این شرکت را از سایر شرکت ها متمایز نموده است . یکی از ویژگی های شیر پوینت قابلیت Alert پیشرفته است که به کاربر یا مدیر امکان می دهد با دریافت ایمیل از اتفاقات سیستم آگاه شود ، با استفاده از این سرویس شما می توانید Alert ها را علاوه بر ایمیل از طریق SMS نیز دریافت کنید  .

اعلام روزانه قیمت سکه و ارز

دراين سرويس نرخ های : دلار، یورو ، پوند و تمامی سکه ها ارسال می شود. بدین صورت که ساعت 9 هر روز صبح نرخ های ذکر شده بر روی گوشی شما ارسال و ساعات 12،16و19 در صورت تغییر ، قیمت به روز مجددا ارسال خواهد شد. نرخ های ارسالی به ترتيب زير خواهند بود:  دلار آمریکا – دلار کانادا – یورو – پوند انگلستان - - سکه طرح قديم - سکه طرح جدید - نيم سکه و ربع سکه

9:30-9: با توجه به عدم تثبيت قيمت درابتدای ساعت کاری، قيمت آنلاين و پيش بينی جهت اطلاع از حدود قيمت برای شما ارسال می شود

12:30-12:به محض تثبيت قيمت در بازار تهران sms به شما ارسال می گردد

14:30-14: درصورت تغيير قيمت ، قيمت بازار تهران برای شما ارسال می گردد

19-17: با توجه به تعطيلی بازار تهران در اين ساعت، در صورت تغيير قيمت، نرخ های آنلاين و پيش بينی برای شما ارسال می گردد. البته با توجه به نوسان زياد قيمت به دليل شروع کار بازار امريکا، در صورت نوسان شديد قيمت ها دوبار ارسال می شوند.

گارانتی محصولات از طریق پیامک

این امکان در جهت صحت کد گارانتی ذکر شده بر روی کالاها کاربرد دارد . بدین صورت که کاربر کد گارانتی را به شماره اختصاصی شما پیامک می نماید . در صورت صحت و عدم صحت کد گارانتی ، و همچنین در صورتی که قبلا کد گارانتی استفاده شده باشد پیام دلخواه شما که در سیستم تنظیم نموده اید به مخاطب ارسال می گردد .

مشاهده پیام های دریافتی به صورت آن لاین لحظه ای

 کی از مشکلاتی که کاربران در ارتباط با پیام های دریافتی خود با آن روبرو هستند این است که به هنگام دریافت پیام ، مطلع نمی شوند .  سیستم های پیام دهی ما به گونه ای طراحی شده است که به محض دریافت یک پیام ، با وجود این که شما در حال استفاده از قسمت های مختلف سامانه پیامک هستید ، کادری در جهت مطلع نمودن یک پیام دریافتی بر روی صفحه شما ظاهر می گردد . در صورتی که صفحه پیام های دریافتی شما باز باشد نیز به صورت خودکار و بدون احتیاج به لود مجدد صفحه پیام جدید به صندوق پیامک ها اضافه می گردد . در ضمن این امکان نیز وجود دارد که به محض دریافت یک پیام ، یک نسخه از آن به گوشی همراه شما پیامک و یا به ایمیلتان ارسال گردد .

ads ads
mahak kahrizak

mailپست الکترونیک: info@ tourismscience .ir

SMSسامانه پیام کوتاه: 3000705030 (جهت دریافت پاسخ: ممکن است پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید)

contactفرم تماس با ما: کلیلک نمایید
account شماره حسابهای ما: کلیلک نمایید
privacyحریم شخصی کاربران و رفع مسئولیت: کلیک نمایید
 

rss

gpls

face

fina1l

 

 علم گردشگری با آغاز نوروز 1388 و با هدف گسترش دانش محور و اصولی گردشگری در سطح کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه همواره سعی نموده است تا با استفاده از استعداد فعالان این صنعت نسبت به نشر هدفمند قواعد گردشگری در سطح کشور بپردازد. آنچه در علم گردشگری منتشر می شد حاصل تلاش دانشجویان، فارق التحصیلان، اساتید، شاغلین و تمامی علاقمندان دلسوز ....

 

ادامه مطلب